23
Şub
2017
3

3310 Efsanesi Geri Dönüyor!

2000’li yılların başında piyasaya sunulan ve o dönem ortalığı kasıp kavuran bir efsane, Nokia 3310 geri dönüyor! Birçoğumuzun kullandığı ilk telefon olma özelliğiyle akıllarda hala taptaze duran; bir SMS’in 4 kontör olduğu, dolayısı ile o sesli harfleri eksiltmek zorunda kaldığımız zor dönemlerin sadık yâri, canımız 3310 piyasaya yeniden dönüş haberleriyle içimizde bir kıpırtı yarattı.


“Nasıl olacak ki bu geri dönüş?” diye soran BFacer’lara cevap şöyle; 3310, özüne sadık kaldığı bir geri dönüş yapmayı planlıyor. Yani tam olarak bir akıllı telefon olmaya niyetli değil. Sadece eskiye göre daha hafif ve ince olması tasarlanıyor ki bu özellik “Taş gibi telefon arkadaş!” şeklinde diline pelesenk etmiş BFacer’lara kötü haber olabilir! Bunun yanında, LCD ekran ve değiştirilebilir bataryaya sahip olacak. Bolca renk seçeneği ve orijinal 3310 ile aynı yapıya sahip olan tuşları ile bizi heyecanlandırmadı değil, ya seni BFacer? O halde bu pazar günü MWC 2017’de duyurulacağı zamana kulak vermeyi unutma.

Belki kamerası ile yaratıcı videolar çekmene imkan sağlamayacak ama sen akıllı telefonunla onu konu edindiğin yaratıcı bir video çekip 1000 TL kazanabilirsin! 🙂

#YaratıcılığınDevrimi’ni gerçekleştirme zamanı!